Proč iPride?

Naše společnost

E-shop iPride.cz byl založen společností Pride s.r.o. Proč Pride? Jednoduše proto, že je určen pro celou LGBT komunitu. PRIDE považujeme za symbol komunity.

Jedním z našich hlavních cílů je připravit vás na vaší příští PRIDE a zároveň pomoci zviditelnit LGBT komunitu. V budoucnu bychom rádi zapracovali na dalších možnostech podpory LGBT komunity. Určitě to otevírá cestu pro zviditelnění řemeslníků, umělců a výrobců z řad gayů, lesbiček, bisexuálů i trans lidí. Zkrátka všem osobám s menšinovou sexuální či genderovou identitou.

  • Produkty s motivy LGBT komunity
  • Prostor pro dosud neznámé LGBT umělce, výtvarníky a řemeslníky
  • Výdejní místa po celé ČR

Něco o nás

Společnost založili dva kluci, gay pár tvoří již více než 16 let.

Jsme tedy partneři nejen životní, ale i obchodní. Společný život nás baví, myšlenka na společné podnikání byla velmi jednoduchou volbou. Sami jsme hrdí na to, že jsme součástí komunity, proto je nám myšlenka iPride.cz velmi blízká, blízká našim srdcím a našemu přesvědčení.

Proč se zviditelnit?

Myslíme si, že je potřeba neustále společnost ujišťovat o tom, že naše menšina je "normální". Ano, je to hrozné slovo, ale společnost stále není dostatečně otevřená a připravená nás přijmout se vším všudy. Je potřeba být hrdý ... "be proud", být hrdý na to, čím jsme a co jsme!


dovolíme si malý citát Tomáše Halíka ...


„Tvrzení, že registrovaná partnerství ohrožují tradiční rodinu, je nesmysl. Tradiční rodinu ohrožují manželské nevěry, alkoholismus, vzájemná neúcta manželů, domácí násilí a hrubost, hon za penězi, působící zanedbávání lásky k dětem a podobné věci, ale nikoliv registrovaná partnerství homosexuálů.“