Zaslání a možnost vrácení zboží

Vaše zásilka - dodání zboží

Zásilky jsou obvykle odeslány do 2 dnů po obdržení platby a jsou dodávány přes výdejní místa Zásilkovny, které najdete po celé České republice. Po odeslání zboží automaticky naleznete ve svém zákaznickém účtu odkaz pro sledování zásilky online.

Zásilkovna

Dodací lhůta pro dodání zboží Zásilkovnou (doručení na vybrané výdejní místo) je cca 3-4 pracovní dny a zahrnuje dobu do expedice zboží, lhůta je uvedena u každého zboží. Objednávky zpracováváme vždy večer, balíček je tedy odeslán vždy následující pracovní den po přijetí platby. Při expedici zboží vám pošleme e-mail. Pokud se bude jednat o úzce specifikovanou objednávku (např. přesně specifikovaná barva, zboží na objednávku), může být dodací lhůta delší, než je uváděna u zboží. O všem vás budeme včas informovat.

Celková doba dodání na vybrané výdejní místo Zásilkovny od okamžiku objednávky je tedy cca 4 pracovní dny.

Možnost vrácení zboží a reklamace

Ze zákona má každý náš internetový zákazník právo odstoupit od kupní smlouvy v zákonné lhůtě 14 dní a to bez udání důvodu.

V případě potřeby odstoupení od smlouvy prosím zboží zabalte zpět do originálního obalu, přibalte fakturu a vyplněný formulář na odstoupení od kupní smlouvy (PDF si stáhněte do PC, umožní Vám vyplnění přímo do PDF) a zašlete zpět na adresu:

PRIDE s.r.o.
Michal Kolář
Na Boubín 55
397 01 Písek, Smrkovice

Zboží nesmí být používané a nesmí jevit žádné známky použití. Zboží musí být dodáno zpět v originálním neporušeném obalu. Do balíčku prosím přiložte fakturu a vyplněný formulář na odstoupení od smlouvy.